AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ ODSTÁVKA AQUAPARKU

V období 3. 9. - 9. 9. 2018 probíhá celková odstávka Aquaparku.

První zářijový týden pravidelně využíváme k odstávce vnitřního areálu. V termínu 3. - 9. září 2018 proběhnou údržbové a sanitární práce (dle vyhlášky 238/2011 Sb. v platném znění), které nelze uskutečnit v průběhu celoročního provozu a s napuštěnými bazény. 

Stejně jako v předchozích letech,tak i letos, půjde zejména o údržbové
a sanitární práce většího rozsahu - čištění bazénů, tobogánů, akumulačních jímek a dezinfekci filtračních systémů, které jsou součástí technologií. Mimo tyto práce se chystá výmalba a nátěry části interiérů, instalatérské a zednické práce, elektrotechnické instalace a další provozní opravy.

Rozsáhlejší úpravy budou provedeny v rámci zóny 3 – wellness,
které si vyžádají odstávku v délce dvou týdnů, od 2. do 16. září 2018. V rámci této odstávky proběhnou stavební úpravy s cílem vybudovat novou zážitkovou finskou saunu, úpravy odpočinkových zón
či drobné provozní vylepšení.
Realizací nové finské sauny tak dojde k rozšíření nabídky suchých prohříváren wellness centra a zejména k uspokojení odlišných požadavků zájemců o saunování.
Návštěvníci si tak budou moci vybrat finskou saunu právě dle typu jejich požadavku, ať už tichou (respektování klidového saunování) nebo ceremoniální pro zážitkové saunování.
Znovuotevření wellness centra je naplánováno na 17. září 2018, tak aby bylo připraveno na nadcházející saunovou sezónu.

Do období odstávky je zařazena také nezbytná modernizace kamerového systému, který Aquapark využívá k zajištění své základní povinnosti provozovatele - ochrany zdraví a bezpečnosti návštěvníků
a také k zajištění ochrany majetku Aquaparku a majetku návštěvníků.

Všechny tyto plánované práce se uskuteční především za účelem zkvalitnění služeb a vytvoření přívětivého prostředí pro návštěvníky.
 
Letošní letní sezóna a provoz letního areálu bude ukončen v neděli 2. září 2018 z důvodu lokální odstávky centrálního zásobování teplé vody a potřebné údržby na zařízeních.

publikováno: před 11 měsíci, 13.8.2018 v rubrice Omezení provozu

Copyright ©2015 Aquapark Uherské Hradiště

web by icard.cz