Aktuálně hledáme kolegy/kolegyně na ÚKLID a brigádníky do GASTRO PROVOZU!
NABÍZÍME: příplatky za víkendy, zaměstnanecké benefity ad.

uklízeč/ uklízečka

Náplň práce:
● běžný úklid v prostorách Aquaparku dle rozpisu úklidových prací

Pracovní poměr:
● pracovní poměr na plný, na zkrácený úvazek
● pracovní úvazek v rozsahu dle vzájemné dohody
● vhodné i pro rodiče na mateřské dovolené nebo osoby v důchodovém
​   věku

Nabízíme:
● příplatky za víkendy a svátky
● zaměstnanecké benefity
● atraktivní pracovní prostředí
● stabilní zázemí příspěvkové organizace

Požadujeme:
● dovršení 18 let
● potravinářský průkaz
● dobrý zdravotní stav
● flexibilita, spolehlivost, pečlivost

VÝPOMOC PŘI OBSLUZE V GASTRO PROVOZU

● příprava rychlého občerstvení a nápojů
● obsluha – výdej a prodej pokrmů a nápojů
● částečný úklid
● dodržování hygienických předpisů HACCAP

● dohoda o provedení práce/ dohoda o pracovní činnosti
● vhodné i pro studenty

Nabízíme:

Požadujeme:
● samostatnost a zodpovědnost
● dobré komunikační schopnosti
● aktivní přístup k zákazníkům

​V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: personalni@aquapark-uh.cz.​

​Společensky účelná pracovní místa
​Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond naší organizaci?

V letech 2015 - 2018 jsou vyhrazována společensky účelná pracovní místa (SÚPM) také z projektu
"Nové pracovní příležitosti - Společensky účelná pracovní místa", který je realizován v rámci Operačním programu Zaměstnanost
​financován je z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

​V období od 1. 11. 2015 do 31. 5. 2016 bylo u zaměstnavatele Aquapark Uherské Hradiště, příspěvková organizace
IČO: 72063904 v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou 82 160 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 82,38%, tj. 67 683,41 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 17,62%, tj. 14 476,59 Kč.

Pracovní místa podpořená v rámci SÚPM byla zaměřena na uchazeče se zvýšenou péčí při zprostředkování zaměstnání.
Jedná se zejména o uchazeče s dlouhodobou evidencí, s vyšším věkem, popř. se zdravotním postižením apod.
Těmto uchazečům, takto bylo umožněno zařadit se do pracovního procesu v různých pracovních pozicích.