Aktuálně hledáme na brigádu KUCHAŘE/KUCHAŘKU!

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Náplň práce:
● zajištění a výroba teplých a studených pokrmů, dezertů, atd.
● výdej pokrmů
● dodržování hygienických předpisů HACCAP

​Pracovní poměr:
● dohoda o provedení práce v období září až prosinec
​● odpovídající finanční ohodnocení

Nabízíme:
● stabilní zázemí příspěvkové organizace
● finanční ohodnocení odpovídají pracovnímu úvazku, osobnímu
   přístupu a pracovnímu nasazení
● příjemné a atraktivní pracovní prostředí

​​​Požadujeme:
● vyučení v oboru kuchař podmínkou
​● praxe výhodou
​● samostatnost, spolehlivost
● aktivní přístup a příjemné vystupování
​● ochota učit se novým věcem

​V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: personalni@aquapark-uh.cz.​

​Společensky účelná pracovní místa
​Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond naší organizaci?

V letech 2015 - 2018 jsou vyhrazována společensky účelná pracovní místa (SÚPM) také z projektu
"Nové pracovní příležitosti - Společensky účelná pracovní místa", který je realizován v rámci Operačním programu Zaměstnanost
​financován je z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

​V období od 1. 11. 2015 do 31. 5. 2016 bylo u zaměstnavatele Aquapark Uherské Hradiště, příspěvková organizace
IČO: 72063904 v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou 82 160 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 82,38%, tj. 67 683,41 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 17,62%, tj. 14 476,59 Kč.

Pracovní místa podpořená v rámci SÚPM byla zaměřena na uchazeče se zvýšenou péčí při zprostředkování zaměstnání.
Jedná se zejména o uchazeče s dlouhodobou evidencí, s vyšším věkem, popř. se zdravotním postižením apod.
Těmto uchazečům, takto bylo umožněno zařadit se do pracovního procesu v různých pracovních pozicích.