TOBOGÁNY BLACK HOLE A X-TUBE MIMO PROVOZ 16.1.-28.4.

Z důvodu rekonstrukce tobogánové věže dochází k odstávce tobogánů v termínu 16. 1. - 28. 4.

Po dvanácti letech nepřetržitého provozu a více jak čtyřech milionech návštěvníků dochází k celkové rekonstrukci tobogánové věže.

Tobogánová věž patří k provozně nejvíce namáhaným prostorám Aquaparku a její celoroční intenzivní využívání již vyvolalo nezbytnou potřebu rekonstrukce.

V rámci rekonstrukce budou vyměněny veškeré povrchy, zahrnující zejména dlažby a obklady dojezdu tobogánu i schodišťové věže, nově vystavěno středové opláštění zrcadla schodiště i prosklená fasádní stěna, která bude doplněna o větrací prvky. Zdvojnásoben bude počet odtokových vpustí podest schodiště a osazeno nové LED osvětlení.

Doba uzavření bude využita také k repasování hlavních čerpadel tobogánů.

Zásadní součástí rekonstrukce bude výměna vzduchotechnické jednotky a veškerých vzduchotechnických rozvodů a koncových distribučních elementů. Vývoj vzduchotechnických systémů prošel za 12 let zásadním vývojem a nová jednotka tak bude výrazně účinnější a sofistikovanější než ta stávající.

Rozsah prováděných prací si vyžádá úplnou odstávku tobogánů, která potrvá od 16. ledna do 28. dubna 2023,
​​​​​​​tedy po dobu 103 dnů.

Uzavření tobogánů je zohledněno v ceníku a ceny u jednorázového vstupného do zóny 2+1 a ceny vstupného pro abonenty do zóny 2 jsou po celou dobu rekonstrukce sníženy. 

Kromě uzavření provozu tobogánů by neměla mít rekonstrukce na provoz Aquaparku žádný vliv. Omezena nebude ani nadcházející letní sezóna.

publikováno: před 9 měsíci, 10.1.2023 v rubrice Omezení provozu

Copyright ©2015 Aquapark Uherské Hradiště

web by icard.cz