Zvýhodněný vstup pro školy

Nabídka určená základním a středním školám:

Celková délka pobytu: 1,5 hod. nebo 2,5 hod. (včetně doby na sprchy a šatny)
Vstupné: 133 Kč/žák/student nebo 168 Kč/žák/student, pedagogický doprovod vstup volný
Zóny: zóna 1 (plavecký bazén dle volné kapacity pro veřejnost), zóna 2 (zábavní bazén, venkovní vyhřívaný bazén, tobogány ad.)
Počet žáků/studentů: max. 60 (v jeden okamžik)
Platí pro dny: pondělí - pátek od 10.00 do 14.00 hod.
Doba platnosti nabídky: do 30. 6. 2024

Podmínkou je přítomnost pedagogického dozoru v bazénu. Návštěvníci Aquaparku se musí řídit Návštěvním řádem a pokyny personálu Aquaparku.
Organizované skupiny dětí a mladistvých do 18 let mají povolen vstup ​a pobyt v aquaparku pouze s doprovodem a pod stálým dohledem přiměřeného počtu odpovědných osob. Přiměřený počet odpovědných osob stanovuje vedoucí skupiny, minimálně však 1 odpovědná osoba na 10 dětí a mladistvých.

​​​​​​​Hromadný vstup je nutno objednat nejpozději 7 dní dopředu na e-mail: marketing@aquapark-uh.cz a odsouhlasit Aquaparkem.

Dny vody pro školy a školky

Termín není momentálně vypsán.

U příležitosti světového Dne vody pořádáme ve spolupráci s Přírodovědným centrem Trnka při DDM Šikula Uherské Hradiště prohlídky strojovny a ekologický výukový program. 

Prohlídka strojovny
Ukážeme vám prostory pod bazény a seznámíme vás s pohybem vody v Aquaparku. Řekneme vám jak vodu využíváme, získáváme, čistíme nebo vypouštíme.
​Skupinky max. 20 žáků / doba prohlídky cca 15 minut.
Prohlídky doporučujeme spíše žákům základních škol.

Výukový program - Aby voda neutekla
Voda je základní podmínkou života, proto ji musíme chránit a šetřit s ní. Ale jak? Společně zkusíme vymyslet různé způsoby, jak s vodou můžeme šetrně zacházet. Podíváme se nejen do našich domů, ale i do okolní krajiny.
Program bude probíhat v odpočinkovém koutku u recepce, délka 30min.

Program pro školy a školky je zdarma.

Copyright ©2015 Aquapark Uherské Hradiště

web by icard.cz